Marmara Adası otel, Marmara Adası’nda tatil yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği otel seçenekleri arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok kişi Marmara Adası’nda tatil yapmak ve nu adada yaz aylarının tadını çıkartmak istemektedir. Siz de Marmara Adası’nda tatil yapmak ve kusursuz bir yaz geçirmek istiyorsanız Marmara Adası otel seçeneklerinden kendiniz için ne uygun olanı seçebilirsiniz. Pek çok kişinin yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği ve yaz tatillerini planladığı bu eşsiz ada da en kusursuz tatili geçirmek istiyor ve kendiniz için en uygun oteli arıyorsanız doğru adrestesiniz. Boncuk Motel olarak sizlere en iyi şekilde tatil yapabilme ve kusursuz bir yaz tatili geçirebilme imkanı sunuyoruz.

Marmara Adası, birbirinden bağımsız 10 farklı adadan en büyüğüdür. Marmara bölgesinde ki en önemli adalar arasında bulunan Marmara Adası’nın dışında Avşa Adası, Ekinlik Adası ve Paşaliman Adası gibi adalar da bulunmaktadır. Marmara Adası, Balıkesir’in tamamen adalardan oluşan ilçesi Marmara’ya bağlıdır. Marmara Denizi’nin güneybatısında ve Kapıdağ Yarımadası ile Şarköy arasında bulunmaktadır.

 

Marmara Adası Otel Tercihleri

Marmara Adası’nda yaklaşık 50-60 adet konaklamanız için tesis bulunmaktadır. Söz konusu tesislerden bazıları merkeze yakın bir yerde konumlanmışken bazıları ise Aba Plajı’nda, Çınarlı köyünde ya da Saraylar bölgesinde yer almaktadır. Boncuk Motel’de sizlere Marmara Adası’nda hizmet verene en önemli ve en güzel konaklama seçenekleri arasında yer almaktadır. Marmara Adası’nda ki Eviniz sloganı ile misafirlerine konaklama hizmeti sunan Boncuk Motel aracılığı ile siz de tatilinizi en kusursuz şekilde geçirebilirsiniz.

Yeşilin ve mavinin en güzel ve özel tonlarının bir arada misafirlere sunulduğu Boncuk Motel ile iletişime geçerek kusursuz bir tatil deneyimi yaşayabilmeniz mümkündür.

marmara adası otel

Marmara Adası Otel Fiyatları

Marmara Adası’nda birbirinden farklı şekillerde ve özelliklerde hizmet veren pek çok konaklama seçeneği olduğundan bahsettik. Bu doğrultuda söz konusu otel, motel, pansiyon gibi konaklama seçeneklerinin de kendine özel bir fiyatlandırması bulunmaktadır. Söz konusu fiyatlar otellerin sizlere sunduğu imkanlar dahilinde değişkenlik göstermektedir. Boncuk Motel olarak konaklama fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Motelimiz hakkında tüm sormak istediklerinizi bizimle telefon veya WhatsApp üzerinden paylaşabilirsiniz. Hemen WhatsApp yazışması başlatmak için buraya tıklayabilirsiniz. Dilerseniz (0266) 885 50 57 – (0266) 885 53 00 numaralı sabit telefonlarımızdan veya (0532) 247 16 92 – (0554) 625 96 01 numaralı cep telefonlarımızdan da bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp Yazışması
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?